Formulated the principle of organization of Generic Priligy reflex movements - the principle of reflection in response to the prompting of their stimulus. Descartes tried to explain how the laws of mechanics course of the heavenly bodies, and animal behavior. In the same period, in 1628, William Harvey (1578-1657 gg.) Published his work "Anatomical studies of the generic xenical 60 mg motion of the heart and blood in animals". Opening of Harvey's circulation is considered the founding date of physiology. He introduced the practice of scientific research technique called vivisection, or zhivosecheniya. M. Malpighi (1628- 1694 gg.),

چگونه خرید کنیم؟

3 محصول خود را رایگان درب منزل تحویل بگیرید .
2 پرداخت خود را انجام دهید .
1 محصول خود را انتخاب کنید

ساعات کار فروشگاه

9:00 - 17:00

هرگاه فکر کردید نیاز به کمک دارید با ما در تماس باشید.

0711-2333419

جزئیات اطلاعات خود را فراموش کرده اید؟

آیپدتان را به لپتاپ تبدیل کنید

نوشته ی / سه شنبه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۱ / منتشر شده دراپل

Cruxcase کیبورد جدیدی عرضه کرده است که آیپد شما را تبدیل به لپ تاپ می کند.

کیبورد Cruxskunk با قیمت ۱۵۵ دلار دارای یک صفحه کلید فول سایز QWERTY با کلیدهای ارتقاء یافته، اتصال بلوتوث برای برقراری ارتباط با آیپد شما و یک لولای در انتظار دریافت حق ثبت اختراع که امکان چرخش ۳۶۰ درجه را فراهم می کند می باشد. این کیبورد با جدیدترین مدل آیپد و iPad 2 مطابقت دارد.

روی‌هم رفته، ضخامت این کیبورد و آیپد با هم ۱۹ میلی متر است و اندکی بیشتر از Macbook Air هفده میلی متری می باشد. ضخامت کیبورد Cruxskunk بتنهایی ۶ میلی متر است.

سه بخش اصلی این کیبورد از یک قطعه آلومینیوم مورد استفاده در هواپیما در فرایندی مشابه با ساختن مک بوک ها و آیپدهای اپل ساخته شده است. بنابه اظهارات سازندگان این کیبورد، کسانیکه Cruxskunk را دیده اند آنرا با Macbook Pro اشتباه گرفته اند.

Cruxcase، سازنده ی محصولات قابل ادغام با دستگاه های اپل، کیس های مشابهی طی دو سال گذشته ساخته است. سال گذشته این شرکت Crux Loaded را برای iPad 2 عرضه کرد.

این شرکت که ۳۰ روز است در کمپین Kichstarter مانده است، از دوشنبه با فروش این دستگاه بیش از ۱۳۵۰۰۰ دلار جمع آوری کرده و مرز ۹۰۰۰۰ دلار را که در ابتدا انتظار داشت پشت سر گذاشته است. به کسانیکه این دستگاه را تهیه کنند یک کیف چرمی جهت حمل Cruxskunk و یک کابل USB برای شارژ باتری آن داده می شود.

Crukskunk در نظر دارد اولین نمونه های این کیبورد را در اواسط اکتبر یعنی مهرماه تولید کند که تکمیل آن تا اواخر اکتبر به طول می انجامد. قطعات این دستگاه در چین تولید و مونتاژ می شود. این کمپانی افزود که امیدوار است صادرات آن در ماه دسامبر مصادف با آذر آغاز گردد.

آیا شما هم تمایل به داشتن یکی از این کیبوردها دارید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

برچسب گذاشته شده توسط : , , ,
بالا
کلیه حقوق مربوط به وی ریویو با شعار آگاهی اعتماد می آورد میباشد. 1390 - 1393
کلیه کالاهای موجود در این وب سایت، به حسب مورد، دارای مجوزهای قانونی لازم میباشد